| Kablo Türü | Merkez Tüp |
|---|---|
| Türü | Yalıtımlı,Çıplak |
| Kullanım senaryosu | FTTH FTTB FTTX Ağı |
| Güç Üyesi | Çelik tel |
| İletken Sayısı | ≥ 10, Özelleştirilmiş |
| lif sayısı | 12-72 lif |
|---|---|
| lif | G652D, G657A1, G657A2 |
| Kablo Çapı | 9-18,2 mm |
| Bükülme yarıçapı | 25 kat kablo çapı |
| Paket | demir-ahşap makara |
| Elyafın Marka Adı | Corning, Yofc, Draka, Fujikura... Gereksinim olarak |
|---|---|
| Gevşek Tüpün Rengi | Mavi, Turuncu, Yeşil, Kahverengi |
| Güç üyesi | Çelik veya FRP |
| Ceket Rengi | Siyah beyaz |
| Kurulum stili | İç ve Dış Mekan Kendinden Destekli Düşme Kablosu |
| Başvuru | Telekomünikasyon, Anten, kanal |
|---|---|
| lif | G652D, G657A1, G657A2 |
| lif sayısı | 24 lif |
| Kablo Çapı | 10,2 mm |
| Güç üyesi | Çelik tel |
| Fiber | G652D, G657A1, G657A2 |
|---|---|
| lif sayısı | 12-72 lif |
| Kablo çapı | 9-18,2 mm |
| Bükülme yarıçapı | 25 kat kablo çapı |
| Uygulama | Telekomünikasyon, Hava, Telekom, Ağ |
| Elyaf Çekirdek | 12 Çekirdek |
|---|---|
| Elyaf Çekirdek | 2-288 Çekirdekli Gevşek Tüp Optik Fiber Kablo |
| Gevşek boru | Jöle ile PBT |
| Zırh | Oluklu alüminyum bant |
| Su engelleme malzemesi | Su Engelleme Bandı Veya Dolgu Bileşiği |
| Başvuru | Telekomünikasyon, Anten, Kanal, Telekom, Ağ |
|---|---|
| lif | G652D, G657A1, G657A2 |
| lif sayısı | 8-144 lif |
| Güç üyesi | FRP, Kevlar Aramid İplik |
| Merkezi Güç üyesi | CTP |
| Başvuru | Telekomünikasyon, Anten, Kanal, Telekom, Ağ |
|---|---|
| Lif | G652D, G657A1, G657A2 |
| Elyaf Sayısı | 36 lif |
| Güç üyesi | FRP,Kevlar Aramid İplik |
| Merkez Güç Üyesi | FRP |
| Başvuru | Telekomünikasyon, Hava, Telekom, Ağ |
|---|---|
| lif | G652D, G657A1, G657A2 |
| lif sayısı | 14 lif |
| Kablo Çapı | 9,5 mm |
| Güç Üyesi | Çelik tel |
| Ürün adı | Merkezi Gevşek Tüp Fiber Optik Kablo |
|---|---|
| Kurulum | Anten ve Kanal |
| Kablo Yapısı | Unite Aşksız |
| Sertifika | ISO9001/CE/RoHS |
| oem | Mevcut |