| Başvuru | Telekomünikasyon, Anten, Kanal, Telekom, Ağ |
|---|---|
| Lif | G652D, G657A1, G657A2 |
| Elyaf Sayısı | 36 lif |
| Güç üyesi | FRP,Kevlar Aramid İplik |
| Merkez Güç Üyesi | FRP |
| lif | G652D, G657A1, G657A2 |
|---|---|
| lif sayısı | 72 lif |
| Merkezi Güç üyesi | CTP |
| Güç Üyesi | FRP, Kevlar Aramid İplik |
| Ceket | PE veya AT |
| Başvuru | Telekomünikasyon, Anten, Kanal, Telekom, Ağ |
|---|---|
| Lif | G652D, G657A1, G657A2 |
| Elyaf Sayısı | 96 lif |
| Güç üyesi | FRP,Kevlar Aramid İplik |
| Merkez Güç Üyesi | FRP |
| Başvuru | Telekomünikasyon, Anten, Kanal, Telekom, Ağ |
|---|---|
| Lif | G652D, G657A1, G657A2 |
| Elyaf Sayısı | 144 lif |
| Güç üyesi | FRP,Kevlar Aramid İplik |
| Merkez Güç Üyesi | FRP |
| Ürün adı | Dış Mekan Optik Fiber Kablo |
|---|---|
| lif türü | G652D |
| lif sayısı | 2-12 Çekirdek |
| Kurulum | Anten ve Kanal |
| Yapı | Birim Gevşek Tüp |
| Başvuru | FTTH,FTTH FTTB FTTX Ağ,telekomünikasyon,Telekom |
|---|---|
| lif | G652D, G657A1, G657A2 |
| lif sayısı | 1-4 lif |
| Güç Üyesi | FRP veya Çelik Tel |
| dış ceket | LSZH |
| Güç üyesi | Aramid İplik |
|---|---|
| Elyaf Tipi | G657A2 |
| Tip | ADSS |
| lif sayısı | 2-288 |
| Ceket Malzemesi | PE |
| Başvuru | Telekomünikasyon, Hava, Telekom, Ağ |
|---|---|
| lif | G652D, G657A1, G657A2 |
| lif sayısı | 2-24 lif |
| Kablo Çapı | 8,2-9,5 mm |
| Güç Üyesi | Çelik tel |
| Başvuru | Telekomünikasyon, Hava, Telekom, Ağ |
|---|---|
| lif | G652D, G657A1, G657A2 |
| lif sayısı | 4 lif |
| Kablo Çapı | 8,2 mm |
| Güç Üyesi | Çelik tel |
| Başvuru | Telekomünikasyon, Hava, Telekom, Ağ |
|---|---|
| lif | G652D, G657A1, G657A2 |
| lif sayısı | 6 lif |
| Kablo Çapı | 8,2 mm |
| Güç Üyesi | Çelik tel |