| Ürün adı | Şekil 8 kendini destekleyen Fiber Kablo |
|---|---|
| haberci | Çelik tel |
| haberci çapı | 5.0mm |
| Dış Kılıf Malzemesi | PE |
| Standart | YD/T 1155-2011 |
| İzin Verilen Maksimum Çalışma Gerilimi | 50KN |
|---|---|
| Kablo türü | Örgülü Gevşek Tüp Kablo |
| Elyaf Türü | Tek mod |
| Fiber Seçenekleri | Itu G652D, G657A, Om1, Om2, Om3, Om4 |
| Başvuru | Güç Telekomünikasyon |
| atama | Açık veya Kapalı |
|---|---|
| dış ceket | LSZH |
| Şekil veya Yapı | Alıcının İsteğine Göre Üretilebilir |
| Elyaf markası | TW-BİLİM |
| Jack | PVC veya LSZH |
| Uygulama | Telekomünikasyon, Anten, Kanal, Telekom, Ağ |
|---|---|
| Lif | G652D, G657A1, G657A2 |
| Elyaf Sayısı | 8-144 lif |
| Güç Üyesi | paslanmaz çelik boru, çok telli çelik tel, alüminyum kaplı çelik tel, alüminyum alaşımlı tel |
| Merkez Güç Üyesi | FRP |
| lif sayısı | 12-72 lif |
|---|---|
| Fiber | G652D, G657A1, G657A2 |
| Kablo çapı | 9-18,2 mm |
| Bükülme yarıçapı | 25 kat kablo çapı |
| Uygulama | Telekomünikasyon, Hava, Telekom, Ağ |
| Başvuru | Telekomünikasyon, Hava, Telekom, Ağ |
|---|---|
| lif | G652D, G657A1, G657A2 |
| lif sayısı | 24 lif |
| Kablo Çapı | 9-18,2 mm |
| Bükülme yarıçapı | 25 kat kablo çapı |
| Tek Zırh Malzemesi | Oluklu alüminyum bant |
|---|---|
| Elyafın Marka Adı | Corning, Yofc, Draka, Fujikura |
| Gevşek boru malzemesi | PBT veya Jöle |
| Dış kılıf malzemesi | PE |
| Dış Kılıf Rengi | Siyah |
| Elyafın Marka Adı | Corning, Yofc, Draka, Fujikura... Gereksinim olarak |
|---|---|
| Gevşek Tüpün Rengi | Mavi, Turuncu, Yeşil, Kahverengi |
| Güç üyesi | Çelik veya FRP |
| Ceket Rengi | Siyah beyaz |
| Kurulum stili | İç ve Dış Mekan Kendinden Destekli Düşme Kablosu |
| Aramid İplik | 16 Standart İplik |
|---|---|
| Ticari marka | Dierit |
| Dış Kılıf rengi | Hromatogram'a bak. |
| lif sayısı | 2/4/6/8/12/24/48/96 |
| Zırhlı malzeme | alüminyum/çelik |
| Başvuru | Telekomünikasyon |
|---|---|
| Tip | Tekli ve Çok Modlu |
| Ceket | PVC dış kılıf |
| Uzunluk | veya gerektiği gibi |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ~ +60 C |