| Uygulama | FTTH, FTTH FTTB FTTX Ağı, telekomünikasyon, Telekom |
|---|---|
| Lif | G652D, G657A1, G657A2 |
| Fiber sayısı | 10 elyaf |
| Güç Üyesi | CTP |
| dış ceket | LSZH |
| Başvuru | Telekomünikasyon, Hava, Telekom, Ağ |
|---|---|
| lif | G652D, G657A1, G657A2 |
| lif sayısı | 12 Lif |
| Kablo Çapı | 8,9 mm |
| Güç Üyesi | Çelik tel |
| Başvuru | Telekomünikasyon, Hava, Telekom, Ağ |
|---|---|
| lif | G652D, G657A1, G657A2 |
| lif sayısı | 12 Lif |
| Kablo Çapı | 8,9 mm |
| Güç Üyesi | Çelik tel |
| Başvuru | Telekomünikasyon, Hava, Telekom, Ağ |
|---|---|
| lif | G652D, G657A1, G657A2 |
| lif sayısı | 22 lif |
| Kablo Çapı | 10,2 mm |
| Güç Üyesi | Çelik tel |
| Başvuru | Telekomünikasyon, Hava, Telekom, Ağ |
|---|---|
| lif | G652D, G657A1, G657A2 |
| lif sayısı | 8 lif |
| Kablo Çapı | 8,2 mm |
| Güç Üyesi | Çelik tel |
| lif sayısı | 2-144 çekirdek |
|---|---|
| Elyaf Tipi | G652D, tekli mod |
| Güç Üyesi | CTP |
| Yapı | Gevşek Tüp Örgülü |
| Tek Zırh Malzemesi | Aramid İplik |
| Uygulama | Telekomünikasyon, Anten, Kanal, Telekom, Ağ |
|---|---|
| Lif | G652D, G657A1, G657A2 |
| Elyaf Sayısı | 12 lif |
| Merkez Güç Üyesi | FRP veya Çelik Tel |
| Zırh | Oluklu çelik bant |
| Uygulama | Telekomünikasyon, Anten, Kanal |
|---|---|
| Lif | G652D, G657A1, G657A2 |
| Elyaf Sayısı | 2-288 lif |
| Merkez Güç Üyesi | FRP veya Çelik Tel |
| Zırh | Oluklu çelik bant |
| Başvuru | Telekomünikasyon, Hava, Telekom, Ağ |
|---|---|
| lif | G652D, G657A1, G657A2 |
| lif sayısı | 12 Lif |
| Kablo Çapı | 9-18,2 mm |
| Bükülme yarıçapı | 25 kat kablo çapı |
| Başvuru | Telekomünikasyon, Anten, Kanal, Telekom, Ağ |
|---|---|
| Lif | G652D, G657A1, G657A2 |
| Elyaf Sayısı | 12 lif |
| Güç üyesi | FRP,Kevlar Aramid İplik |
| Merkez Güç Üyesi | FRP |