| Waterproof | Yes |
|---|---|
| Outer Jacket Materail | Aluminum Clad Steel |
| Fiber Color | Blue,Orange,Brown,Aqua,Grey,Customized |
| Rodent Protection | Yes |
| Description | Fibra Optica |
| türü | ADSS |
|---|---|
| OEM | - Evet. |
| Elyaf Türü | G657A2 |
| Güç Üyesi | Aramid İplik |
| Geleneksel | Özelleştirilmiş Mevcut |
| Dış kılıf malzemesi | PE |
|---|---|
| Dış Kılıf Rengi | Siyah |
| Metalik Güçlendirme Elemanı | Çelik tel |
| Gevşek boru malzemesi | PBT veya Jöle |
| Tek Zırh Malzemesi | Oluklu Alüminyum Bant |
| Güç üyesi | Aramid İplik |
|---|---|
| Elyaf Tipi | G657A2 |
| Tip | ADSS |
| lif sayısı | 2-144 |
| Ceket Malzemesi | PE |
| Ürün Adı | Kendinden destekli Dış Mekan Fiber Optik Kablosu |
|---|---|
| Kablo Yapısı | Şekil 8 |
| haberci | 7*1.0mm çelik tel |
| haberci çapı | 5.0mm |
| Sertifika | ISO9001, RoHS, CE |
| lif sayısı | 48 lif |
|---|---|
| lif | G652D, G657A1, G657A2 |
| Merkezi Güç üyesi | CTP |
| Ceket | PE veya AT |
| Açıklık | 100m, 150m, 200m, 250m, 300m,350m, 400m,450m,500m, vb. |
| Uygulama | Telekomünikasyon, Anten, Kanal, Telekom, Ağ |
|---|---|
| Lif | G652D, G657A1, G657A2 |
| Elyaf Sayısı | 2-24 lif |
| Merkez Güç Üyesi | FRP |
| Zırh | zırhsız |
| Uygulama | Telekomünikasyon, Anten, Kanal |
|---|---|
| Lif | G652D, G657A1, G657A2 |
| Elyaf Sayısı | 4 lif |
| Merkez Güç Üyesi | FRP |
| Zırh | zırhsız |
| atama | Açık veya Kapalı |
|---|---|
| dış ceket | LSZH |
| Şekil veya Yapı | Alıcının İsteğine Göre Üretilebilir |
| Elyaf markası | TW-BİLİM |
| Jack | PVC veya LSZH |
| Başvuru | Telekomünikasyon, Anten, Kanal, Telekom, Ağ |
|---|---|
| Lif | G652D, G657A1, G657A2 |
| Elyaf Sayısı | 24 lif |
| Güç üyesi | FRP,Kevlar Aramid İplik |
| Merkez Güç Üyesi | FRP |