| Uygulama | Telekomünikasyon, Anten, Kanal, Telekom, Ağ |
|---|---|
| lif | G652D, G657A1, G657A2 |
| lif sayısı | 48 lif |
| Güç Üyesi | FRP, Kevlar Aramid İplik |
| Merkezi Güç üyesi | CTP |
| Başvuru | Telekomünikasyon, Hava, Telekom, Ağ |
|---|---|
| lif | G652D, G657A1, G657A2 |
| lif sayısı | 6 lif |
| Kablo Çapı | 8,9 mm |
| Güç Üyesi | Çelik tel |
| Başvuru | Telekomünikasyon, Hava, Telekom, Ağ |
|---|---|
| lif | G652D, G657A1, G657A2 |
| lif sayısı | 2 Elyaf |
| Kablo Çapı | 8,2 mm |
| Güç Üyesi | Çelik tel |
| Başvuru | Telekomünikasyon, Hava, Telekom, Ağ |
|---|---|
| lif | G652D, G657A1, G657A2 |
| lif sayısı | 2-24 lif |
| Kablo Çapı | 8,2 mm |
| Güç Üyesi | Çelik tel |
| Başvuru | Telekomünikasyon, Hava, Telekom, Ağ |
|---|---|
| lif | G652D, G657A1, G657A2 |
| lif sayısı | 16 lif |
| Kablo Çapı | 9,5 mm |
| Güç Üyesi | Çelik tel |
| Başvuru | FTTH,FTTH FTTB FTTX Ağı, DIŞ MEKAN, telekomünikasyon, Telekom |
|---|---|
| lif türü | G657A2 |
| lif sayısı | 1-12,2/4/6/8/12 Çekirdek |
| Ceket | LSZH |
| Güç üyesi | FRP, çelik tel/FRP, FRP/KFRP/Çelik tel |
| Elyafın Marka Adı | Corning, Yofc, Draka, Fujikura... Gereksinim olarak |
|---|---|
| Gevşek Tüpün Rengi | Mavi, Turuncu, Yeşil, Kahverengi |
| Güç Üyesi | Çelik veya FRP |
| Ceket Rengi | Siyah beyaz |
| Kurulum stili | İç ve Dış Mekan Kendinden Destekli Düşme Kablosu |
| Fiber Marka Adı | Corning, Yofc, Draka, Fujikura ... gereksinim olarak |
|---|---|
| Gevşek Tüp Rengi | Mavi, turuncu, yeşil, kahverengi |
| Güç Üyesi | Çelik veya FRP |
| Ceket Rengi | Siyah beyaz |
| Kurulum tarzı | İç ve Dış Mekan Kendinden Destekli Bırakma Kablosu |
| Başvuru | Telekomünikasyon, Hava, Telekom, Ağ |
|---|---|
| lif | G652D, G657A1, G657A2 |
| lif sayısı | 48 lif |
| Kablo Çapı | 9-18,2 mm |
| Bükülme yarıçapı | 25 kat kablo çapı |
| Başvuru | Telekomünikasyon, Hava, Telekom, Ağ |
|---|---|
| lif | G652D, G657A1, G657A2 |
| lif sayısı | 72 lif |
| Kablo Çapı | 9-18,2 mm |
| Bükülme yarıçapı | 25 kat kablo çapı |