| model numarası | GYFTY Fabrika Fiyat Fiber Optik Kablo |
|---|---|
| Merkez Güç Üyesi | Metal olmayan |
| dolgu | Dolgu Bileşimi |
| Elyaf Sayısı | 72 Çekirdek |
| Elyaf Marka Adı | Corning,Yofc,Draka,Fujikura veya Gereksinimleriniz |
| model numarası | GYFTY Fabrika Fiyatı Fiber Optik Kablo |
|---|---|
| Dış kılıf malzemesi | PE |
| Merkezi Güç üyesi | metal olmayan |
| dolgu | Dolgu Bileşiği |
| lif sayısı | 2-288 çekirdek |
| lif sayısı | 2 Damarlı Dahili Fiber Optik Kablo |
|---|---|
| Elyafın Marka Adı | Corning, Yofc, Draka, Fujikura... Gereksinim olarak |
| Gevşek Tüpün Rengi | Mavi, Turuncu, Yeşil, Kahverengi |
| Güç Üyesi | Çelik veya FRP |
| Ceket Rengi | Siyah beyaz |
| Su Engelleme Sistemi | Su Engelleme Bandı |
|---|---|
| Zırh Malzemesi | Oluklu Çelik Bant Zırhlı |
| Kablo çapı | 5mm/7mm/9mm/12mm/15mm |
| Elyaf Türü | Tekli mod/Çoklu mod |
| İç çekirdek | 500 çift |
| Product Name | Outdoor Fiber Optic Cable The Perfect Solution for Outdoor Connectivity and Communication |
|---|---|
| Outer Sheath | HDPE |
| Product Category | Outdoor Fiber Optic Cable |
| Construction | Central Loose Tube |
| Cable Diameter | 5mm/7mm/9mm/12mm/15mm |
| Product Category | Outdoor Fiber Optic Cable |
|---|---|
| Product Name | Outdoor Fiber Optic Cable The Perfect Solution for Outdoor Connectivity and Communication |
| Core | 2-288 Core |
| Cable Diameter | 5mm/7mm/9mm/12mm/15mm |
| Cable Color | Black/Yellow/Orange/Green/Blue |
| Uygulama | DIŞ MEKAN,telekomünikasyon,telekomünikasyon |
|---|---|
| Elyaf Türü | G652D,G657A2,Tek modlu G652D,tek modlu(G652D |
| Fiber çekirdekler | 2-288 Çekirdek |
| CSM | CTP |
| Kablo Uzunluğu | 1000 metre |
| Ürün adı | Dış Mekan Fiber Optik Kablo |
|---|---|
| Sertifika | ISO9001/CE/RoHS |
| Ceket malzemesi | PE,LSZH |
| lif türü | G652D |
| lif sayısı | 2-24 çekirdek |
| Ürün adı | Unite Dış Mekan Fiber Optik Kablo |
|---|---|
| Kurulum | anten/tüp/kanal |
| Uygulama | Telekom, Ağ |
| Kılıf Malzemesi | PE |
| Güç üyesi | iki çelik tel |
| Uygulama | DIŞ MEKAN,telekomünikasyon,telekomünikasyon |
|---|---|
| Elyaf Türü | G652D,G657A2,Tek modlu G652D,tek modlu(G652D |
| Ambalaj bilgileri | Davul |
| Teslim süresi | 15 iş günü |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |