| Güç üyesi | Aramid İplik |
|---|---|
| Elyaf Tipi | G657A2 |
| Tip | ADSS |
| lif sayısı | 2-288 |
| Ceket Malzemesi | PE |
| Başvuru | Telekomünikasyon, Hava, Telekom, Ağ |
|---|---|
| lif | G652D, G657A1, G657A2 |
| lif sayısı | 16 lif |
| Kablo Çapı | 10,2 mm |
| Güç üyesi | Çelik tel |
| Başvuru | Telekomünikasyon, Anten, Kanal, Telekom, Ağ |
|---|---|
| Lif | G652D, G657A1, G657A2 |
| Elyaf Sayısı | 2-24 lif |
| Zırh | Oluklu çelik bant |
| Dış Ceket | Siyah UV ve neme dayanıklı polietilen(PE) |
| Başvuru | Telekomünikasyon, Hava, Telekom, Ağ |
|---|---|
| lif | G652D, G657A1, G657A2 |
| lif sayısı | 10 lif |
| Kablo Çapı | 8,9 mm |
| Güç Üyesi | Çelik tel |
| Başvuru | Telekomünikasyon, Hava, Telekom, Ağ |
|---|---|
| lif | G652D, G657A1, G657A2 |
| lif sayısı | 2-24 lif |
| Kablo Çapı | 8,9-10,2 mm |
| Güç Üyesi | Çelik tel |
| Uygulama | yer altı, telekomünikasyon, kanal |
|---|---|
| lif sayısı | 2-288 çekirdek |
| Metalik Güçlendirme Elemanı | Çelik tel |
| dolgu | Dolgu Bileşiği |
| Tek Zırh Malzemesi | Oluklu alüminyum bant |
| Başvuru | Telekomünikasyon, Hava, Telekom, Ağ |
|---|---|
| lif | G652D, G657A1, G657A2 |
| lif sayısı | 18 lif |
| Kablo Çapı | 9,5 mm |
| Güç Üyesi | Çelik tel |
| Başvuru | Kanal, anten, Telekom/ağ |
|---|---|
| Elyaf Tipi | Tek mod |
| lif sayısı | 96 çekirdek |
| Ceket Malzemesi | PE Dış Kılıf |
| Çalışma sıcaklığı | -40 C ~ +70 C |
| model numarası | GYFXTY |
|---|---|
| Dış kılıf malzemesi | PE |
| Güç üyesi | 2 FRP |
| lif sayısı | 2-288 Çekirdek |
| Elyafın Marka Adı | Corning, Yofc, Draka, Fujikura veya Gereksinimleriniz |
| Başvuru | Kanal, anten, Telekom/ağ |
|---|---|
| Elyaf Tipi | Tek mod |
| lif sayısı | 60 çekirdek |
| Ceket Malzemesi | PE Dış Kılıf |
| Çalışma sıcaklığı | -40 C ~ +70 C |