| Garanti | 30 yıl |
|---|---|
| Yapı | 2 adet çelik |
| Merkezi Güç üyesi | Çelik tel/FRP |
| Mukavemet Elemanı Malzemesi | KFRP/ FRP/çelik |
| HS kodu | 85447000 |
| Uygulama | Telekomünikasyon, Hava |
|---|---|
| Elyaf Türü | G652D |
| İletken Sayısı | 2 |
| Türü | koaksiyel |
| lif sayısı | 2 ÇEKİRDEK |
| Hizmet | OEM/ODM |
|---|---|
| Merkezi Güç üyesi | Çelik tel/FRP |
| Garanti | 30 yıl |
| Ceket Malzemesi | PE PVC LSZH HDPE |
| Dış kılıf malzemesi | LSZH |
| Çelik | 0,45 mm |
|---|---|
| Merkezi Güç üyesi | Çelik tel/FRP |
| Yüzey | Sıcak daldırma galvanizli |
| Ürün markası | Ebocom |
| Hizmet | OEM/ODM |
| Shape Or Structure | Can Be Produced As Per Buyer's Request |
|---|---|
| Service | OEM/ODM |
| Strength Member Material | KFRP/ FRP/steel |
| Product Brand | Ebocom |
| Steel | 0.45mm |
| Güç Üyesi | Aramid İplik |
|---|---|
| lif türü | G657A2 |
| Tip | ADSS |
| lif sayısı | 2-288 |
| Ceket malzemesi | PE |
| Yapı Bölümü | "8" Şekil Kesiti |
|---|---|
| Tek Zırh Malzemesi | Oluklu alüminyum bant |
| Gevşek boru malzemesi | PBT veya Jöle |
| Dış kılıf malzemesi | MDPE / HDPE |
| Dış Kılıf Rengi | Siyah |
| Başvuru | Kanal, anten, Telekom/ağ |
|---|---|
| Elyaf Tipi | Tek mod |
| lif sayısı | 72 Çekirdek |
| Ceket Malzemesi | PE Dış Kılıf |
| Çalışma sıcaklığı | -40 C ~ +70 C |
| Başvuru | Kanal, anten, Telekom/ağ |
|---|---|
| Elyaf Tipi | Tek mod |
| lif sayısı | 96 çekirdek |
| Ceket Malzemesi | PE Dış Kılıf |
| Çalışma sıcaklığı | -40 C ~ +70 C |
| Ürün adı | Su geçirmez FTTH Düşürme Kablosu |
|---|---|
| Elyaf Çekirdek | 1-24 çekirdekli |
| Kablo Çapı | En az 2,0 mm±0,2 mm |
| Dış kılıf | LSZH veya PE |
| Güç Üyesi | Aramid İplik |