| Outer Sheath Material | LSZH |
|---|---|
| Central Strength Member | Steel Wire/FRP |
| Warranty | 30 Years |
| Jacket Material | PE PVC LSZH HDPE |
| Surface | Hot-dip Galvanized |
| Uygulama | Telekomünikasyon, Anten, Kanal, Telekom, Ağ |
|---|---|
| Lif | G652D, G657A1, G657A2 |
| Elyaf Sayısı | 2 lif |
| Merkez Güç Üyesi | FRP |
| Yapı | Merkezi Gevşek Tüp |
| Uygulama | Telekomünikasyon, Anten, Kanal, Telekom, Ağ |
|---|---|
| Lif | G652D, G657A1, G657A2 |
| Elyaf Sayısı | 6 lif |
| Merkez Güç Üyesi | FRP |
| Zırh | zırhsız |
| Başvuru | Telekomünikasyon, Hava, Telekom, Ağ |
|---|---|
| lif | G652D, G657A1, G657A2 |
| lif sayısı | 14 lif |
| Kablo Çapı | 10,2 mm |
| Güç Üyesi | Çelik tel |
| Başvuru | Telekomünikasyon, Hava, Telekom, Ağ |
|---|---|
| lif | G652D, G657A1, G657A2 |
| lif sayısı | 8 lif |
| Kablo Çapı | 8,9 mm |
| Güç Üyesi | Çelik tel |
| Başvuru | Telekomünikasyon, Hava, Telekom, Ağ |
|---|---|
| lif | G652D, G657A1, G657A2 |
| lif sayısı | 18 lif |
| Kablo Çapı | 10,2 mm |
| Güç Üyesi | Çelik tel |
| Başvuru | Telekomünikasyon, Hava, Telekom, Ağ |
|---|---|
| lif | G652D, G657A1, G657A2 |
| lif sayısı | 20 lif |
| Kablo Çapı | 9,5 mm |
| Güç Üyesi | Çelik tel |
| lif | G657A1, |
|---|---|
| lif sayısı | 2 Elyaf |
| Güç Üyesi | Çelik tel |
| dış ceket | LSZH |
| Renk | siyah veya özelleştirilmiş |
| Çekim Gücü | ≥100N |
|---|---|
| Yüzey | Sıcak daldırma galvanizli |
| Şekil veya Yapı | Alıcının İsteğine Göre Üretilebilir |
| Ceket Malzemesi | PE PVC LSZH HDPE |
| Hizmet | OEM/ODM |
| atama | Açık veya Kapalı |
|---|---|
| dış ceket | LSZH |
| Şekil veya Yapı | Alıcının İsteğine Göre Üretilebilir |
| Elyaf markası | TW-BİLİM |
| Jack | PVC veya LSZH |