| lif sayısı | 36 lif |
|---|---|
| lif | G652D, G657A1, G657A2 |
| Merkezi Güç üyesi | FRP veya Çelik Tel |
| Zırh | Oluklu çelik bant |
| dış ceket | Siyah UV ve neme dayanıklı polietilen(PE) |
| Uygulama | Anten, Kanal, Telekom |
|---|---|
| Lif | G652D, G657A1, G657A2 |
| Elyaf Sayısı | 2-144 lif |
| Yapı | gevşek tüp |
| Merkez Güç Üyesi | FRP |
| Başvuru | Telekomünikasyon, Anten, Kanal, Telekom, Ağ |
|---|---|
| Lif | G652D, G657A1, G657A2 |
| Elyaf Sayısı | 144 lif |
| Merkez Güç Üyesi | FRP |
| Zırh | zırhsız |
| Başvuru | Telekomünikasyon, Anten, Kanal, Telekom, Ağ |
|---|---|
| Lif | G652D, G657A1, G657A2 |
| Elyaf Sayısı | 144 lif |
| Merkez Güç Üyesi | FRP veya Çelik Tel |
| Zırh | Oluklu çelik bant |
| Başvuru | Telekomünikasyon, Anten, Kanal, Telekom, Ağ |
|---|---|
| Lif | G652D, G657A1, G657A2 |
| Elyaf Sayısı | 72 lif |
| Merkez Güç Üyesi | FRP |
| Zırh | zırhsız |
| Inner Core | 500 Pairs |
|---|---|
| Fibers Per Tube | 6-12 |
| Overall Diameter | 9.5x18.3mm |
| Cable Diameter | 5mm/7mm/9mm/12mm/15mm |
| Fiber Type | Single-mode/Multi-mode |
| Zırhlı | Çelik Polietilen Laminat |
|---|---|
| çekirdek sayısı | 12 Çekirdek |
| Dalga uzunluğu | 1310/1550 |
| OEM | - Evet. |
| Malzeme | Plastik |
| lif sayısı | 2-144 çekirdek |
|---|---|
| Elyaf Tipi | G652D |
| Yapı | Gevşek boru |
| Güç Üyesi | 2.0mm Fosfatlı Çelik Tel |
| Tek Zırh Malzemesi | Oluklu çelik bant |
| Ürün adı | Dış Mekan Anten Kendinden Destekli Fiber Optik Kablo |
|---|---|
| haberci | 1 tek çelik tel |
| Yapı | Tek Tüp |
| Dış kılıf | Aramid İplik + PE kılıf |
| Sertifika | ISO9001, RoHS, CE |
| lif sayısı | 2-24 çekirdekli |
|---|---|
| Elyaf Tipi | G652D |
| Yapı | Gevşek boru |
| Güç Üyesi | Fosfatlı Çelik Tel |
| Su engelleme malzemesi | Su Engelleyici Bant |