| Kılıf Malzemesi | LSZH |
|---|---|
| Haberci Malzemesi | Çelik tel/FRP |
| Ceket Rengi | Siyah beyaz |
| Optik lif | G.657A |
| Çap | 2,0 mm*3,0 mm |
| Dış kılıf malzemesi | PE |
|---|---|
| Dış Kılıf Rengi | Siyah |
| Gevşek boru malzemesi | PBT veya Jöle |
| Tek Zırh Malzemesi | Oluklu alüminyum bant |
| Çalışma sıcaklığı | -40 Derece ~ +60 Derece |
| Başvuru | Kanal, anten, Telekom/ağ |
|---|---|
| Dış kılıf malzemesi | MDPE / HDPE |
| Dış Kılıf Rengi | Siyah |
| Gevşek boru malzemesi | PBT veya Jöle |
| Tek Zırh Malzemesi | Oluklu alüminyum bant |
| türü | Tek mod |
|---|---|
| Optik fiber tipi | G.652D G.657A |
| Kılıf Malzemesi | LSZH |
| Haberci Malzemesi | Çelik tel |
| Kablo Dış Çapı | 2,0 mm*5,0 mm |
| Başvuru | FTTH,FTTH FTTB FTTX Ağ,telekomünikasyon,Telekom |
|---|---|
| lif | G652D, G657A1, G657A2 |
| lif sayısı | 1-4 lif |
| Güç Üyesi | Çelik tel |
| dış ceket | LSZH |
| Ürün adı | FRP Mukavemet Üyesi FTTH Düşürme Kablosu |
|---|---|
| Gevşek Tüpün Rengi | Mavi, Turuncu, Yeşil, Kahverengi |
| Güç Üyesi | Çelik veya FRP |
| Ceket Rengi | Siyah beyaz |
| Kurulum stili | İç ve Dış Mekan Kendinden Destekli Düşme Kablosu |
| Elyafın Marka Adı | Corning, Yofc, Draka, Fujikura... Gereksinim olarak |
|---|---|
| Gevşek Tüpün Rengi | Mavi, Turuncu, Yeşil, Kahverengi |
| Güç üyesi | Çelik veya FRP |
| Ceket Rengi | Siyah beyaz |
| Kurulum stili | İç ve Dış Mekan Kendinden Destekli Düşme Kablosu |
| Model numarası. | FTTH |
|---|---|
| Malzeme Rengi | Siyah |
| Dış kılıf | LSZH |
| Elyaf Markası | Corning, Yofc, Draka, Fujikura... Gereksinimleriniz olarak |
| Kurulum stili | anten |
| Uygulama | Telekomünikasyon, Telekom, Ağ |
|---|---|
| Elyaf Tipi | G657A1 veya A2, G652D |
| lif sayısı | 2 ÇEKİRDEK |
| Ceket | PE veya LSZH Dış kılıf |
| Kurulum | kendini destekleyen Hava |
| Başvuru | Telekomünikasyon, Anten, Kanal, Telekom, Ağ |
|---|---|
| Lif | G652D, G657A1, G657A2 |
| Elyaf Sayısı | 2-288 lif |
| Merkez Güç Üyesi | FRP veya Çelik Tel |
| Zırh | Oluklu çelik bant |