| Uygulama | Kanal, anten, Telekom / ağ |
|---|---|
| Elyaf Türü | Tek mod |
| Fiber sayısı | 2 Çekirdek |
| Ceket Malzemesi | PE dış kılıf |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ° C ~ +70 ° C |
| Başvuru | Kanal, anten, Telekom/ağ |
|---|---|
| Elyaf Tipi | Tek mod |
| lif sayısı | 4 Çekirdek |
| Ceket Malzemesi | PE Dış Kılıf |
| Çalışma sıcaklığı | -40 C ~ +70 C |
| Uygulama | Kanal, anten, Telekom / ağ |
|---|---|
| Elyaf Türü | Tek mod |
| Fiber sayısı | 24 Çekirdek |
| Ceket Malzemesi | PE dış kılıf |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ° C ~ +70 ° C |
| Kılıf Malzemesi | LSZH |
|---|---|
| Haberci Malzemesi | Çelik tel/FRP |
| Ceket Rengi | Siyah beyaz |
| Optik lif | G.657A |
| Çap | 2,0 mm*3,0 mm |
| Uygulama | Belediyeler/Kooperatifler/Kamu Hizmetleri/Telekomünikasyon/Geniş Bant/Kurumsal |
|---|---|
| Türü | ADSS |
| lif sayısı | 2-288 |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C~+85°C |
| Merkezi Güçlendirme Üyesi | CTP |
| Tek Zırh Malzemesi | Oluklu alüminyum bant |
|---|---|
| Gevşek boru malzemesi | PBT veya Jöle |
| Dış kılıf malzemesi | MDPE / HDPE |
| Dış Kılıf Rengi | Siyah |
| Su Engelleme Malzemesi | Su Engelleme Bandı Veya Dolgu Bileşiği |
| Uygulama | Kanal, anten, Telekom / ağ |
|---|---|
| Elyaf Türü | Tek mod |
| Fiber sayısı | 4 çekirdek |
| Ceket Malzemesi | PE dış kılıf |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ° C ~ +70 ° C |
| Uygulama | Kanal, anten, Telekom / ağ |
|---|---|
| Elyaf Türü | Tek mod |
| Fiber sayısı | 8 çekirdek |
| Ceket Malzemesi | PE dış kılıf |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ° C ~ +70 ° C |
| Uygulama | Kanal, anten, Telekom / ağ |
|---|---|
| Elyaf Türü | Tek mod |
| Fiber sayısı | 12 Çekirdek |
| Ceket Malzemesi | PE dış kılıf |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ° C ~ +70 ° C |
| Uygulama | Kanal, anten, Telekom / ağ |
|---|---|
| Elyaf Türü | Tek mod |
| Fiber sayısı | 36 çekirdek |
| Ceket Malzemesi | PE dış kılıf |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ° C ~ +70 ° C |